Aktuální informace

KP Dorostu - 19.kolo 27.05.17 od 13:30 hodin
Góly
Svoboda Dom.  16 min.
Bílek J.              48 min.
Culek L.            63 min.
 Rozsochatec/Žďírec - Chotěboř Góly
15 min.
                      3:1 (1:1)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A.– Šimek M., Jelínek J., Běhounek M., Hocke T., Veselský J., Bílek J.(88), Pospíšil O., Culek L.(66), Svoboda Dom.(64), Dočkal L.(75)
 Náhradníci: Culek M.(66), Chlubný L(64), Škvrňák D.(75), Bílek M.(88)
ŽK: 0:0 ČK: 0:0
Rozhodčí: Šrámek
K utkání za velkého tepla jsme nastoupili proti týmu FC Chotěboř. V prvním poločase byla k vidění hra s množstvím nepřesností na obou stranách, ale více ze hry jsme měli opticky my, 
V 15. minutě skončil míč za hranicí autové čáry na naší polovině, ale hra pokračovala dále, toho využili hostující hráči a po rychlému přechodu překonali našeho brankáře. Po několika minutách se nám, ale podařilo snížit po pěkné akci z levé strany zakončoval Svoboda, poločas 1:1.
Do druhé půle jsme vstoupili s jediným cílem, a to rychle dát gól, což se nám podařilo, a to, když se trefil Bílek J. ve 46 minutě. Od této chvíle jsme měli utkání plně pod kontrolou a vytvořili si ještě několik dalších šancí. V 63. minutě potvrdil naši převahu Culek L, který hlavou překonal hostujícího brankáře. Následně se utkání pouze dohrávalo s množstvím šancí na naší straně. Skóre se nám už nepodařilo navýšit, takže utkání skončilo 3:1.
Povinné 3 body proti poslednímu týmu tabulky nám zatím pomohli k setrvání na druhém místě v Krajském přeboru. Další zápas odehrajeme v neděli 4.6. v 10,00 na stadionu Bedřichova. Odjezd autobusu pro hráče i fanoušky je v 8,15 ze stadionu Ždírce a cca v 8,35 z Rozsochatce.
       
 
OP Muži  – 22.kolo 20.05.17 od 16:30 hodin
Góly
 
Keřkov - TJ Rozsochatec Góly
Pelikán D.     66 min.
Dundáček D. 79 min.
                      0:2 (0:0)
Sestava Rozsochatec: Peňáz K. – Dundáček P., Brož V., Plodík L., Dundáček D., Sizov A.(52), Křivský K., Fousek P., Bodlák K.(78), Venc M., Pelikán D.
Náhradníci: Venc R.(52), Bílek J.(78),
ŽK: 0:2 ČK: 0:0
Rozhodčí: Vojtíšek – Hloušek, Hospodka
. V první poločase jsme soupeře přehrávali, ale hodně jsme kazili a těžko jsme se dostávali do šancí.  A když jsme si šance vypracovali Fousek, dorážka Dundáčka a hlavička Brože po rohovém kopu neujali, tak jsme šli do kabin za stavu 0:0
 
V úvodu druhého poločasu jsme udělali pár změn v sestavě, naše hra se zlepšila a soupeř si nevěděl rady s naším pohybem. Podařilo se nám je zatlačit do vápna a zahrozit několika rohovými kopy, ale domácí gólman stačil vyrazit a se neujala ani dobrá střela z 20 metrů Brože, kterou gólman vyrazil vedle brány.
V 66. minutě se nám konečně podařilo skórovat po centru z pravé strany od D. Dundáčka si skvěle našel míč Pelikán a umístil ho k tyči 1:0. Domácí začali hrozit ze standartních situací, ale k ohrožení naší branky to nevedlo. V 79. minutě si míč po pravé straně potáhl D. Dundáček a střelou pod víko zvýšil na 2:0 o pak minut později střelu zkusil znova ale skončila tyči domácí branky. Těsně před koncem domácí vstřelili gól po standartní situaci, ale byl odmávaný ofsajd.
 
Utkání bylo náročné z hlediska terénu, v první půlce nám hra dopředu moc nešla, snažili jsme se to zjednodušit a rychle hrát dopředu v druhém poločase už jsme hráli naši hru po zemi a podařilo se nám vstřelit dva góly. Po celý zápas nás dobře držela obrana s gólmanem soupeře do ničeho nepustili.
 
IV.tř. muži sk.A -15.kolo 21.05.17 od 16:30 hodin
Góly
Bílek J.             3 min.
Bodák K.        13 min.
Plodík L.         33 min.
Pleskač I.        35 min.
Svoboda D.     40 min.
Kiss T.            50 min.
Kiss T.            52 min.
Behounek M   60 min.
Pleskač I.        70 min.
Šulista O.       76 min.(PK)
Kiss T.            85 min.
Pleskač I.        86 min.
 
Rozsochatec B – Šmolovy B Góly
89 min.
 
                      12:1 (5:0)
Sestava Rozsochatec: Štěpán P. – Dobrovolný M., Pelikán D.(58), Dobrovolný J., Dobrovolný A., Plodík L., Bodlák K., Svoboda Dom.(46), Kiss T., Bílek J.(58), Pleskač I.
 Náhradníci: Dobrovolný A.(62), Běhounek M.(58), Šulista O.(58)
 ŽK: 0:2 ČK: 0:0
Rozhodčí: Prokš
 Zápas začal dobře hned v prvních minutách, kdy branku vstřelil Bílek J. Šancí bylo mnoho, ale míč za záda brankaře hostu dostali naši hráči v první pulce jen 5x. V druhé polovině padlo gólu více. Hosté snížili skore těsně před koncem zápasu na 12:1.
 Všichni hráči odehráli dobrý zápas a vítězstvím zajistili první místo v této sezoně. Poslední tři kola odehrajeme v klidu. Všichni hráči a trenéři zaslouží poděkování.
 
 
KP Dorostu - 18.kolo 20.05.17 od 13:00 hodin
Góly
58 min,
Speřice - Rozsochatec/Žďírec Góly
 
                      1:0 (0:0)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A.– Šimek M., Jelínek J., Hocke T., Veselský J., Bílek J., Pospíšil O., Navrátil J.(83), Culek M.(60), Svoboda Dom., Dočkal L.
 Náhradníci: Culek L.(60), Chlubný L(63,90), Běhounek M.(83)
ŽK: 3:1 ČK: 0:0
Rozhodčí: Šťastný
Sobotní zápas na hřišti lídra soutěže byl po celé utkání vyrovnaný s několika možnostmi na obou stranách. Bylo vidět snahu domácích, kteří nám chtěli vrátit vysokou porážku z podzimu. Ovšem naší kvalitní defenzivní hrou se jim nedařilo dlouho nic vymyslet. 
 Zápas se rozhodl v 60 minutě, když do této doby jsme od poločasu byli lepším týmem, ovšem soupeři se podařilo uniknout po lajně a po zpětné přihrávce se trefili z hranice velkého vápna přímo do šibenice.
Po této brance se domácí uklidnili a dokázali si výsledek pohlídat a do vyložených šancí nás nepustit. Naopak z brejku ještě mohli náskok navýšit.
Za oba zápasy bych chtěl kluky pochválit za přístup k zápasům a za předvedenou kvalitní hru a vystupování na hrací ploše.
Další zápas odehrajeme v sobotu 27.5. od 13,30 na hřišti Tatranu Ždírec s týmem Chotěboře.
KP Dorostu - 15.kolo 18.05.17 od 17:00 hodin
Góly
Pospíšil O.     29 min.
Bílek J           50 min.
Pospíšil O.     57 min.
Svoboda D.    61 min
Veselský J.     63 min.
Veselský J.     89 min.
Rozsochatec/Žďírec – Nedvědice Góly
 
                      6:0 (1:0)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A. – Šimek M.(70), Jelínek J., Běhounek M.(57), Hocke T., Dočkal T., Veselský J., Bílek J.(61), Pospíšil O., Navrátil J(65)., Svoboda Dom.(75)
 Náhradníci: Culek L(57), Culek M.(65), Chlubný L(70),
ŽK: 0:0 ČK: 0:1
Rozhodčí: Kubeš
Ve čtvrteční dohrávce se nám opět vydařil nástup do utkání, když jsme soupeře přitlačili na jeho polovinu, ovšem nedařilo se nám proměnit několik vyložených možností. Až ve 25 minutě se sám před brankářem prosadil Pospíšil a přinesl na naše kopačky patřičný klid. Zápas se pro náš prospěch zlomil před přestávkou, když sudí velmi sporně vyloučil hostujícího brankáře  a do branky se stoupl jejich nejlepší hráč z pole.
Druhý poločas už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo  a po rychle druhé brance Bílka se jasně zápas zlomil v náš prospěch. Soupeř poté rezignoval a zápas se v klidném tempu dohrál a mi ještě proměnili několik brankových možností.
OP Muži  – 21.kolo 13.05.17 od 16:30 hodin
Góly
Venc R.                  17 min. Křivský K              39 min.
TJ Rozsochatec – Lučice Góly
1 min.
                      2:1 (2:1)
Sestava Rozsochatec: Peňáz K. – Meloun D., Venc R., Brož V., Plodík L., Dundáček D,(78), Křivský K., Fousek P., Bílek J.(78), Venc M., Pelikán D.(88)
Náhradníci: Sizov A.(90), Bodlák K.(48,90), Dundáček P.(88)
ŽK: 1:5 ČK: 0:0
Rozhodčí: Ondráček– Jirsa, Plíšek
Hned v úvodu utkání jsme zaspali při bránění a dopustili jsme k tomu, že hosti vstřelili úvodní branku. Branka hosty povzbudila a úvodních 10 minut byli aktivnější. Postupně jsme hru vyrovnali a začali přibývat šance. Ve 21. minutě Dundáček rozehrál přetažený roh na Fouska, který míč vracel před branku a našel na malém vápně R. Vence a ten se nemýlil 1:1. Hned vzápětí měli šanci hosté, ale Peňáz nás podržel. Z dorážky hosté trefili tyč. Další naše šance měl Bílek, který těsně minul branku a Plodík střelu z 20 metrů, kterou s problémy vyrazil hostující gólman. V 39.  minutě byl ve vápně hostů faulován M. Venc, ale rozhodčí místo penalty písknul přímý kop. Křivský se pokusil z úhlu překvapit gólmana hostů a povedlo se mu to 2:1.
Druhá polovina utkání začala nepříjemným střetem Bílka s hostujícím obráncem, po kterém musel být Bílek střídán. Hosté hráli hodně agresivní fotbal, tím si vykoledovali hodně faulů, ale nám se nedařilo je trestat z přímých kopů. Hosté se tlačili do zakončení to co nezastavila dobře bránící obrana, tak zastavil gólman Peňáz. S přibývajícím časem nás hosté zatlačili na naší polovinu a tím nám dali možnost hrozit z brejků, ale ty se nám nedařilo správně vyřešit a tak utkání skončilo 2:1.
 
V kabině před utkáním jsme si řekli, že na nás vlítnou, tak že nedopustíme aby nám vstřelili rychlý gól. Bohužel jsme prospali 1. minutu utkání a hosté nás potrestali. Jsem rád, že nás gól hostu nezaskočil a po pár minutách jsme začali hosty přehrávat a během prvních 45 minut skóre otočit. Během celého utkání nás skvěle držela obrana s gólmanem Peňázem. Celé mužstvo předvedlo výborný výkon bojovali 100% jen škoda, že se nám nepodařilo vstřelit 3. gól.
Chci poděkovat i náhradníkům bohužel v dnešním utkání  dostali málo prostoru, nadcházejících zápasech se budu snažit  náhradníkům dát prostor od úvodních minut.  
 
IV.tř. muži sk.A -14.kolo 14.05.17 od 16:30 hodin
Góly
(71 min.)
Keřkov B - Rozsochatec B Góly
Svoboda D.            32 min.
Pelikán D.              39 min.
Svoboda D.            72 min.
Kiss T.                   83 min.
Kiss T.                   90 min.
                      1:5 (0:2)
Sestava Rozsochatec: Štěpán P. – Dundáček P., Dobrovolný J., Bílek Z., Šimek M., Pešek J., Svoboda Dom., Pelikán D., Běhounek M., Kiss T., Dobrovolný M.(62)
 Náhradníci: Dobrovolný A.(62),
ŽK: 1:1 ČK: 0:0
Rozhodčí: Odvářka
 Zápas se odvíjel od samého začátku pro nás velmi dobře. V první polovině naši hráči vstřelili dvě branky. V druhé části domácí snížili stav na 1:2, ale v následující minutě naši zase skóre zvedli o branku. V posledních minutách zápasu si výhru v Keřkově ještě pojistili dvěma góly.
Další zapas hrajeme v neděli 21.5 od 16:30 hodin na domácím hřišti. Soupeř Šmolovy B.
Děkuji hráčům a trenérům za dobrou spolupráci.
KP Dorostu - 17.kolo 13.05.17 od 12:00 hodin
Góly
Bílek J           7 min.
Veselský J.  13 min. (PK)
Bílek A.       28 min. (PK)
Svoboda D.  37 min.
Veselský J.   81 min.
Rozsochatec/Žďírec – Telč Góly
 
                      5:0 (4:0)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A. – Šimek M.(85), Jelínek J., Hocke T., Dočkal T.(55), Veselský J., Bílek J.(61), Pospíšil O., Navrátil J., Culek M.(53), Svoboda Dom.(75)
 Náhradníci: Culek L(53), Chlubný L(75), Škvrňák D(61), Běhounek M(55)
ŽK: 0:0 ČK: 0:0
Rozhodčí: Škorpík
V zápase nám perfektně vyšel úvod, když jsme soupeře zatlačili a podařilo se nám rychle vstřelit branky První vsítil Bílek J, když využil dlouhý aut Veselského a sám před brankářem nezaváhal. O pár minut pronikal do vápna Pospíšil a po faulu na něj penaltu proměnil Veselský. O pár minut později byl brankařem sražen Bílek J a druhý pokutový kop proměnil Bílek A. Hosté se v této fázi zápasu k ničemu nedostali. V dalších minutách jsme trochu polevili a hra se vyrovnala. Ovšem hosté naši branku ohrožovali sporadicky. Naopak před poločasem se trefil Svoboda, když využil chyby stopera hostů. Druhý poločas už se zápas dohrával, mi jsme si mohli dovolit tým prostřídat, a i tento omlazený tým s hosty dokázal držet tempo a být i nadále lepším mužstvem v zápase. Závěrečnou branku vstřelil z trestného kopu Veselský,
když se hezky trefil přes zeď. Jsem rád, že jsme domácí zápas zvládli a udrželi druhé místo před těžkými zápasy které nás čekají tento týden.
Ve čtvrtek 18.5. v Rozsochatci od 17,00 hrajeme dohrávku odloženého zápasu s týmem Nedvědic a v sobotu 20.5.od 13,00 hrajeme na hřišti lídra ze Speřic. Odjezd autobusu je v 11,00 ze Ždírce  a cca v 11,20 z Rozsochatce.

 

KP Dorostu - 12.kolo 08.05.17 od 14:30 hodin
Góly
54 min, 88 min
Slavoj Polná - Rozsochatec/Žďírec Góly
Veselský       29 min
Dočkal          36 min
                      2:0 (1:0)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A.– Šimek M., Jelínek J., Dočkal T., Hocke T., Veselský J., Bílek J., Pospíšil O., Navrátil J., Culek L.(58), Svoboda Dom.(63)
 Náhradníci: Culek M.(58), Chlubný L(63,90), Škvrňák D(90),
ŽK: 2:1 ČK: 0:0
Rozhodčí: Sýkora
V pondělním zápase nastoupilo herně úplně jiné mužstvo a domácí jsme v prvním poločase i s podporou větru k ničemu nepustili. Vypracovali jsme si čtyři možnosti z niž jsme dvě využili po střelách z vápna, když se trefili Veselský a Dočekal. Bohužel druhý poločas se projevil vítr a mi se soustředili na bránění výsledku a směrem dopředu už jsme toho moc nepředvedli. Ovšem domácím se nedařilo branku vstřelit. Až vlivem nepřesného a domácím laikem na pomezí panem Zajacem Milanem lehce ovlivnitelného hlavního sudího se domácím podařilo snížit. Závěr zápasu už připomínal nejnižší soutěž okresu, když výroky pomezního a nerozhodnost hlavního sudího vedlo ke standartní situaci po které domácí z několika metrového postavení mimo hru v 89 minutě vyrovnali. Úplný závěr se už jen diskutovalo a zápas připomínal pouťovou atrakci. To co se dělo po zápase nebudu zveřejňovat a chci poděkovat klukům, že odešli z hrací plochy se vztyčenou hlavou a ponechali provokace výše zmíněného pána bez povšimnutí. Zároveň se divím, že vedení Slavoje Polná nechává člověka, který hanlivě uráží mladé hráče soupeře a hrubě ovlivňuje praporkem zápasy vychovávat svoji mládež.
Další zápas odehrajeme v sobotu 13.5. od 12,00 na hřišti v Rozsochatci s týmem Telče.
KP Dorostu - 16.kolo 06.05.17 od 10:00 hodin
Góly
45min, 52 min
Kamenice n.L. - Rozsochatec/Žďírec Góly
 
                      2:0 (1:0)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A.– Šimek M., Běhounek M., Dočkal T., Hocke T., Veselský J., Bílek J., Pospíšil O., Navrátil J.(80), Culek M.(55), Svoboda Dom.(70)
 Náhradníci: Culek L.(55), Chlubný L(80), Škvrňák D(70),
ŽK: 0:0 ČK: 0:0
Rozhodčí: Masopust
 Sobotní zápas nám herně vůbec nevyšel, když jsme měli problém v kombinaci a nedokázali jsme reagovat na chytře hrající domácí, kteří houževnatě bránili a čekali na svou příležitost. Zápas se rozhodoval těsně před přestávkou, když jsme si vypracovali jedinou možnost v zápase, kterou jsme neproměnili. Naopak domácí svou standartní situaci těsně před pauzou proměnili. V druhém poločase jsme se sice snažili, ale naše platonická převaha nevedla k vyrovnání naopak domácí z brejku zápas rozhodli. Poté už si výsledek pohlídali.
 
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one