Aktuální informace

KP Dorostu - 1.kolo 19.08.17 od 13:30 hodin
Góly
Dubský A.       8 min.
Navrátil J       22 min.
Pospíšil O.     59 min.
Veselský J.     67 min.
Pospíšil O.     72 min.(PK)
Dubský A.     77 min.
Šimek M.       79 min.
Rozsochatec/Žďírec – Přibyslav Góly
Krečman T. 18 min.(PK)
                      7:1 (2:1)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Lemberk A. – Šimek M., Navrátil J., Dočkal L.(78), Pospíšil O.(K)(73), Bílek M.(69), Hocke T., Polanský D., Dubský A.(79), Chlubný L.(56), Veselský J.(ZK),
Náhradníci: Pospíšil J.(78), Nepovím M.(69), Škvrňák D(80), Běhounek M(56), Šulista J.(79)
ŽK: 0:2 ČK: 0:0
Rozhodčí: Fotr
Vstup do sezony se nám povedl jak výsledkově, tak i herně, když jsme od úvodních minut drželi míč na svých kopačkách a udávali tempo utkání a snažili se o kombinační styl hry. Soupeř se dokázal dostat do hry jen po našich chybičkách a těch v zápase moc nebylo. V prvním poločase jsme hned v šesté minutě neproměnili PK, ale z následného rohu se prosadil dorážkou Dubský. Poté jsme spoustu možností neproměnili a soupeř z vhozeného aute a nedůslednosti v obraně kopal PK, který proměnil. Výsledek prvního poločasu uzavřel Navrátil, který se prosadil přímo z rohového kopu.
Druhý poločas už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo, soupeř po brance Pospíšila na zbytek zápasu rezignoval a odešel i fyzicky. Postupně se trefili opět Dubský, z druhého PK. Pospíšil po samostatné akci Veselský a dorážkou Šimka. Jsme rád, že do zápasu mohli naskočit i mladíci, kteří v trénincích ukazovali, že budou na tuto soutěž mít a v samotném zápase i toto dokázali. Kluky bych chtěl pochválit za přístup k zápasu a za nasazení a tempo v kterém zápas zvládli.
Poděkování patří i rodičům a další k divákům, kteří nás hned na prvním zápase podpořili hojnou návštěvou.
Další zápas odehrajeme opět doma, tentokrát na stadionu Tatranu Ždírec v sobotu 26.8. od 13,30 s mužstvem Bedřichova.

 
 
III. tř. muži - 3.kolo 19.08.17 od 16:30 hodin
Góly
1 min, 22 min., 24 min., 62 min
Leština B - Rozsochatec B Góly
Bílek J.               27 min.
Bílek J.               37 min.
 
                      4:2 (3:2)
Sestava Rozsochatec: Špilka J. – Dobrovolný M., Dobrovolný J., Bílek Z., Běhounek M., Pleskač I., Pelikán D.(46), Bílek J.(46), Fiala R.(74), Štěpán P.(14), Hocke T.(55)
Náhradníci: Šimek M.(46),  Kiss T.(55), Chlubný L.(14), Navrátil J.(46), Dobrovolný A.(74)
ŽK: 1:2 ČK: 0:1
Rozhodčí: Herink
 Další zapas podzimní sezóny jsme odehráli v Leštině. Hned na začátku jsme dostali první branku. Po dvaceti minutách jsme prohrávali už 2:0 a dvě minuty potom už domácí vedli 3:0. Naši hráči se nevzdali a do konce poločasu snížili na 3:2. V prvním poločase hráli domácí hlavně technický fotbal, kdy se je náš tým snažil obehrát, a to se jim dvakrát povedlo. Druhý poločas s fotbalem neměl nic společného. Názor si udělá každý, kdo vyděl druhou půlku.
Děkuji Všem hráčům za odehraný těžký zápas a trenérům za dobrou spolupráci.
Další zápas hrajeme 27.8 od 16:30 hodin na domácím hřišti.
.
Pro sezonu 2017-2018 opět dorost zůstane spojen z mužstev mládeže Tatranu Ždírec a Sokola Rozsochatec a bude hrát krajský přebor kraje vysočina. Po odchodu 5 hráčů do mužstev dospělých se během přípravy opět vytvářel nový tým, který byl doplněn novými šesti hráči z mužstev žáků. Mimo tréninkových jednotek sehrál i několik přípravných zápasů. V nové sezoně budou dorost reprezentovat tyto hráči. Bílek Aleš, Otava Jindra, Lemberk Antonín, Pospíšil Jakub, Polanský David, Šimek Martin, Běhounek Matěj, Chlubný Lukáš, Nepovím Matěj, Pospíšil Ondřej, Dočekal Lukáš, Hocke Tomáš, Navrátil Jan, Veselský Jiří, Dubský Adam, Škvrňák David, Bílek Michal, Šulista Jiří, Kučera Dan a budou trénováni Zdeňkem Bílkem. Bohužel pro začátek sezony trenér nemůže počítat s Bílkem Alešem a Kučerou Danem pro zranění.
Přípravné zápasy 

Sdružený dorost -Staré Ransko 4:1 branky Veselský, Dočekal, Dubský, Pospíšil O.
Sdružený dorost -Heřmanův Městec  3:0 branky  Škvrňák 2x,vlastní
Sdružený dorost-Hlinsko     3:4   branky Veselský, Pospíšil O  2x
Sdružený dorost-Slatiňany  4:1   branky Veselský 3x, Šulista


 První mistrovský zápas nové sezony odehrajeme  v sobotu 19.8. od 13,30  na hřišti v Rozsochatci s týmem dorostu z Přibyslavi.
 
Důležitá informace pro hráče a diváky.
Od nové sezony se muže parkovat za fotbalovým hřištěm (spodní část za fotbalovou bránou) a dále pod fotbalovým hřištěm u vlakového nádraží (směr budova ČD).
U fotbalové kabiny pro bezpečnost a ochranu aut, parkují pouze rozhodčí a delegáti
 
Fotbalová sezóna pomalu začíná, chtěl bych všem našim hráčům popřát v nové sezoně hodně úspěchu. Poděkovat také všem hráčům a funkcionářům za přípravu hřiště a prostoru okolo kabiny před novou sezonou.
Předseda oddílu
KP Dorostu - 21.kolo 11.06.17 od 13:00 hodin
Góly
 
Luka n.J. - Rozsochatec/Žďírec Góly
Pospíšil O.  23 min.
Pospíšil O.  42 min.
Bílek J.        85 min.
                      0:3 (0:2)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Škvrňák D.– Šimek M., Jelínek J., Hocke T., Běhounek M., Bílek J., Pospíšil O.(62), Culek L.(49), Svoboda Dom.(53), Dočekal L., Navrátil J.(86),
 Náhradníci: Polanský D.(62), Chlubný L(86), Culek M..(49), Bílek M.(53,73), Pospíšil J.(73)
ŽK: 0:0 ČK: 0:0
Rozhodčí: Sýkora – Šrámek, Škorpík
Zápas o druhou příčku v tabulce nám za úmorného vedra vyšel na výbornou, když jsme domácí přehrávali ve všech herních činnostech. Od prvních minut jsme byli lepším týmem a tlačili jsme se do zakončení, které nám opět nevycházelo. Až ve 30 min se po narážečce před brankářem zjevil Pospíšil a dostal nás do vedení. Naprosto stejnou kombinaci jsme předvedli před pauzou a opět na jejím konci byl Pospíšil. Domácí se sice snažili, ale jejich pokusy obrana odvrátila nebo výborně zasáhl náhradní golman Škvrňák (Bílek A odcestoval na zápas "A" mužstva Tatranu). Druhý poločas sice byli domácí aktivnější, ale do vyložených možností se nedostávali, dobře jsme bránili a domácí naší aktivní hrou do zakončení nepouštěli. Konečnou podobu výsledku dal Bílek J ,když potrestal hrubou chybu domácího brankáře a střelou přes půl hřiště uzavřel účet zápasu.
Jsem rád ,že kluci potvrdili druhou příčku za letos suverénním týmem Speřic a toto umístění považuji za výborné postavení v tabulce coby nováček soutěže.
Poslední zápas odehrajeme v sobotu 17.6. od 13,30 na hřišti v Rozsochatci s týmem Přibyslavi.
Tým dorostu gratuluje týmu "A" mužstva Tatranu k vítězství v krajským přeboru a postupu do divize.
IV.tř. muži sk.A -14.kolo 14.05.17 od 16:30 hodin
Góly
1 min
22 min.
70 min.
Štoky B - Rozsochatec B Góly
Bílek Z.               15 min.
Šimek M.            42 min.
 
                      3:2 (2:2)
Sestava Rozsochatec: Štěpán P. – Dundáček P., Dobrovolný J., Bílek Z., Dobrovolný A., Šimek M., Sizov A., Svoboda D., Šimek S., Svoboda Dom., Kiss T
 Náhradníci:  
ŽK: 2:2 ČK: 0:0
Rozhodčí: Fulier
 Na poslední sezónní zápas venku jsme odjeli pouze v jedenácti, ale odehrál se pomalu vyrovnaný zápas. V prvním poločase jsme dostali rychlý gól, který jsme stáhli v 15 minutě z přímého kopu, kdy míč do sítě poslal Bílek. Poté jsme si dali vlastní branku. Do poločasu jsme stihli srovnat. Ve druhém poločase šance byli na obou stranách, ale využili toho pouze domácí a body zůstali ve Štokách. Pochvala patří všem, vyzdvihnout musím hráče z dorostu a Standu Š.
Další a poslední zapas hrajeme 10.6 od 16:30 hodin na domácím hřišti. Soupeř Úsobí. Po zápase předání poháru za první místo.
Děkuji hráčům a trenérům za dobrou spolupráci.
OP Muži  – 24.kolo 03.06.17 od 16:30 hodin
Góly
      51 min.    
      58 min.
 
Dlouhá Ves - TJ Rozsochatec Góly
Fousek P.       24 min.
Dundáček D.  30 min.
Pelikán D.      50 min.
Pelikán D.       54 min.
Venc M.          87 min
Dundáček D.   90 min.
                      4:1 (1:1)
Sestava Rozsochatec: Peňáz K. – Meloun D., Venc R., Brož V., Plodík L., Dundáček D.(74), Křivský K., Fousek P., Bodlák K.(70), Venc M., Pelikán D.(79)
Náhradníci: Sizov A.(79), Dundáček P.(74),  Bílek J.(70),
ŽK: 0:0 ČK: 0:0
Rozhodčí: Loži – Karlík, Kopecký
 V úvodní polovině utkání byla hra vyrovnaná s hodně šancemi na obou stranách. První branku utkání trefil Fousek. Domácí se snažili o vyrovnání, nejvíce hrozili ze standartních situací a dlouhými auty, ale Peňáz nás skvělými zákroky podržel. Do konce poločasu se nám podařilo vstřelit druhou branku, Dundáček D. střelou z vápna propálil domácího gólmana.
 V 5. minutě druhého poločasu D. Pelikán zvýšil na 3:0, ale minutu po našem gólu  po standartní situaci domácí snížili na 1:3 z pohledu domácích.
V 54. minutě  po skvělé kombinaci střelou z vápna zvýšil na 4:1 Pelikán D.  Po naší chybě na půlce hřiště se podařilo domácím vstřelit gól na 2:4.
S pomocí chyb rozhodčího se jim podařilo nás zatlačit, ale dobrá hra obrany a skvělý gólman Peňáz nás podrželi. V 87. minutě skvěle vyslal střídající Bílek M. Vence a ten zvýšil na 5:2. V 90. minutě po individuální akci Bílka po levé straně  do prázdné branky uklízel D. Dundáček.
 
Podle výsledku to nevypadá, ale čekalo nás, hodně těžké utkání. Soupeř na svém hřišti na jaře ještě neprohrál. Myslím si, že jsme tímhle zápasem ukázali, že máme velkou kvalitu. Všichni hráči v náročném počasí předvedli výborné výkony. Myslím si, že nejlepším hráčem na place byl gólman Kamil Peňáz, který nás podržel neskutečnými zákroky.   
 
 
KP Dorostu - 19.kolo 04.06.17 od 10:00 hodin
Góly
68 min.
Bedřichov - Rozsochatec/Žďírec Góly
Culka M.  15 min.
                      1:1 (0:0)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A.– Šimek M.(83), Jelínek J., Hocke T., Veselský J., Bílek J., Pospíšil O., Culek M.(79), Svoboda Dom.(32), Dočekal L.(46), Navrátil J.,
 Náhradníci: Polanský D.(46), Chlubný L(79), Škvrňák D.(65), Bílek M.(32,65)
ŽK: 0:1 ČK: 0:0
Rozhodčí: Terber
Ve 20. kole jsme zavítali na hřiště TJ Sokola Bedřichov s cílem přivést 3 body. Bohužel hned od úvodu utkání jsme byli horším týmem, domácí hráči byli výrazně aktivnější jak v kombinaci tak i pohybově. Touto aktivní hrou nám v prvním poločase prakticky nic nedovolili, kromě několika standartních situací, které bez větších problémů pochytal domácí brankář. Ve 44. minutě se dostal k zakončení Veselský, jeho přízemní střela těsně minula branku. Poločas 0:0
Do druhé půle jsme vstoupily aktivněji a začali domácí tlačit před jejich branku, bohužel bez výsledku. V 68. minutě přišel trest, po rychlé kombinaci zakončoval ze strany hráč domácích přímo do šibenice. V 73.minutě jsme se nám podařilo vyrovnat. Po přetaženém centru Dočekala zakončoval Culek M.
Po vyrovnávací brance jsme sice domácí dostávali pod tlak, ale vítěznou branku se nám i přes několik dobrých příležitostí nepodařilo vstřelit.
Další zápas odehrajeme v neděli 11.6. od 13 hodin na stadionu SK Luka nad Jihlavou.
 
Odjezd autobusu pro hráče i fanoušky je v 11 hodin ze stadionu Ždírce a cca v 11,20 z Rozsochatce.
 
       
 
OP Muži  – 23.kolo 27.05.17 od 16:30 hodin
Góly
Pelikán D.      25 min.
Bodlák K..      49 min.
Pelikán D.       52 min.
Venc M.          68 min.
TJ Rozsochatec – Chotěboř C Góly
5 min.
 
                      4:1 (1:1)
Sestava Rozsochatec: Peňáz K. – Meloun D., Venc R., Brož V., Plodík L., Dundáček D.(74), Křivský K., Fousek P., Bodlák K.(70), Venc M., Pelikán D.(79)
Náhradníci: Sizov A.(79), Dundáček P.(74),  Bílek J.(70),
ŽK: 2:2 ČK: 0:0
Rozhodčí: Kubát – Culk, Blažek
Úvod utkání jsme opět prospali, soupeř nás přehrával a brzy se dostal do vedení. S přibývajícími minuty se naše hra postupně zvedala a začali jsme  soupeře přehrávat. Bohužel, se nám nedařily šance proměnit v góly. Ve 25. minutě se ve skrumáži před brankou hostů nejlépe zorientoval Pelikán a srovnal na 1:1. Druhý poločas už byl jen v naší režii. Hned po změně stran se nám podařilo zvýšit na 2:1, kdy po akci z pravé strany dostal pěkný míč před branku od M. Vence Bodlák a ten se z první nemýlil.  Z následující akce a po centru z pravé strany od D. Dundáčka zvýšil Pelikán patičkou skóre na 3:1. třetí gól hosty zlomil a už zápas jenom dohrávali. V 68. minutě zvýšil po individuální akci M. Venc na 4:1.
 
Byl to těžký zápas, ale podařilo se nám ho zvládnout. Mimo úvodních 10 minut, byl zápas po naší kontrolou obrana hosty do ničeho nepustila.
Ted nás bude čekat další nepříjemný soupeř, který na jaře na domácím hřišti ještě neprohrál. Budeme muset hrát zodpovědně v obrané fázi a nezaspat úvodní minuty, jako v předchozích zápasech.  
  
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one