Zdeněk Bílek vychytal při své premiéře nulu

P1000299.jpg
Netradiční pohled se naskytl divákům, kteří se přišli podívat v sobotu odpoledne na zápas béčka, které hostilo rezervu Šmolov. Do branky se totiž postavil útočník Zdeněk Bílek. Ten ale dokázal, že mu jakýkoliv post nedělá sebemenší problém a vychytal hladké vítězství Rozsochatce v poměru 2:0. Bližší podrobnosti naleznete ZDE
26.09.2010 10:38:07
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one