Zápas na Ransku skončil debaklem, žáci porazili Ledeč

P1020802.JPG
V 7. kole zajíždělo áčko na hřiště Starého Ranska, kde na jaře dokázalo zvítězit. Tentokrát se mu ale zápas nepovedl a prohrálo vysoko 6:0. Bližší naleznete ZDE
Fotografie z tohoto zápasu naleznete v GALERII
Jediný, kdo o víkendu dokázal bodovat, byli žáci. Ti si porazili po trefách Siebenburgra a Nováka Ledeč 2:0. Bližší podrobnosti naleznete ZDE
26.09.2010 08:00:24
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one