Žáci v premiéře nebodovali, béčko přehrálo rezervu Lučice

IMG_0192.jpg
V sobotních zápasech má Rozsochatec bilanci jedné výhry a jedné prohry. Vyhrát dokázala rezerva, jenž přehrála Lučici B. Více informací naleznete ZDE. Žáci byli v úvodním jarním zápase lepším týmem, Ledeč jim ale udělila lekci z produktivity. Více informací naleznete ZDE.
16.04.2011 20:27:41
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one