Rozsochatec padl až s brodským béčkem

fotbal_130.JPG
Již čtvrtý přípravný zápas mají za sebou rozsochatečtí fotbalisté. Tentokrát sehráli vyrovnanou partii s vedoucím celkem I. B třídy, Havlíčkovým Brodem B. Ten má navíc pro svoji přípravu k dispozici daleko větší zázemí včetně umělé trávy. Na hřišti to ale nebylo vůbec vidět.
Rozsochatec sehrála perfektní první poločas a dostala se do vedení 0:3! Po změně stran se ale projevila jedna z jeho největších slabin, nástupy do druhého poločasu. Po několika individuálních chybách Rozsochatce domácí vyrovnali v 62. minutě na 3:3 z pokutového kopu. Pak už začali hosté opět produkovat svoji hru a na hřišti byla opět k vidění kvalitní fotbalová podívaná. Přestřelka nakonec skončila šťastněji pro domácí v poměru 5:4.
"Za předvedený výkon musím pochválit všechny kluky, hráli dobře. Na hráčích už se také pozitivně projevuje tvrdá fyzická příprava. Věřím, že až začneme trénovat s míčem, naše hra se ještě zlepší,"zhodnotil zápas trenér hostů Karel Pazderka
Fakta: Sestava Rozsochatce: Peňáz K. (45.Rýdl) - Dundáček P., Dočkal, Mutl, Pleskač - Fiala O. (70.Dundáček D.), Křivský, Fousek, Provazník - Bílek (61.Vorreiter), Venc P. (66.Plodík). Branky Rozsochatce: 24. O. Fila, 35. Venc, 45. Pleskač (PK), 75. Mutl. Poločas: 0:3. Výsledek: 5:4.

Fotografie z tohoto zápasu naleznete v GALERII
20.02.2011 14:04:00
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one