III. tř. muži - 22.04.18 od 16:00 hodin
Góly
KissT. 41 min(PK)
Rozsochatec B – H. Borová B Góly
5, 17, 38, 53, 90 min.
.         
 
                      1:5 (1:3)
Sestava Rozsochatec: Špilka J. – Dundáček P., Dobrovolný J. (46), Bílek Z., Šimek M.., Culek L. (61), Pelikán D. (11), Bílek J., Culek M. (69), Fiala D., Kiss T.
Náhradníci: Sizov A. (61), Siebenburger M. (69), Navrátil J. (11), Dobrovolný A.
ŽK: 1:5 ČK: 2:1
Rozhodčí: Vašíček
 Další zápas jarní sezóny jsme odehráli na domácím hřišti. Hned na začátku jsme dostali dvě branky. Pak jsme měli šanci, ale pomezní odmával ofsajd. Po dohadech vyloučil rozhodčí domácího hráče. Naši hráči se nevzdali, ale hosté vstřelili ve 38 minutě třetí branku. Během tří minut domácí kopali PK, který proměnil Kiss a snížil do poločasu na 1:3
Druhý poločas byl hlavně o faulech. Názor si udělá každý, kdo vyděl druhou půlku. Nejhorší člověk na hřišti byla osoba, která nehoní míč po hřišti, ale hraje na zeleném plácku karetní hru.
Děkuji Všem hráčům za odehraný těžký zápas a trenérům za dobrou spolupráci.
Další zápas hrajeme 29.4. od 16:00 hodin na domácím hřišti.
.
23.04.2018 21:10:15
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one