Přepište dějiny, žáci vyhráli okresní přebor ve fotbale

P1030670.JPG
Žáci sice prohráli v posledním kole ve Starém Ransku 2:0, ale to je vůbec nemuselo mrzet. Už s předstihem si totiž zajistili titul okresních přeborníků. Bližší podrobnosti o cestě žáků za titulem připravujeme.
Bližší podrobnosti o záapse ve Starém Ransku naleznete ZDE.  Fotografie z tohoto zápasu a z předávání cen naleznete v GALERII.
20.06.2011 19:27:03
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one