Oby týmy mužů si připlaly bod, žáci opět stoprocentní

P1000930.JPG
Áčko sice se Světlou prohrávalo o dvě branky, ale nakonec dokázalo vyrovnat a v divoké přestřelci si připsat bod. Více informací naleznete ZDE.
Béčko v derby zápase Českou Bělou přehrávalo, ale díky mizerné produktivitě pouze remizovalo. Více informací naleznete ZDE.
Žáci i v omlazené sestavě opět naplno bodovali. Tentokrát to odnesla Lípa. Více informací nalezenete ZDE.
13.06.2011 18:38:46
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one