Kouč zhodnotil přípravu

100_1220.JPG
Jak byl spokojen ze zimní přípravou a jak vidí šance svého týmu v okresním přeboru jsme se zeptali trenéra Rozsochatce Karla Pazderky.

Jak si byl spokojen z přístupem hráčů k zimní přípravě?
S přístupem hráčů jsem byl spokojen. I když tréninky byly tvrdé, kluci poctivě makali a bylo vidět že vědí, že to dělají pro sebe a že se o záchranu v přeboru chtějí poprat.
Jak si byl spokojen s účastí na trénincích?
Účast na trénincích byla dobrá. V prosinci to bylo ještě individuální a chodilo tak pět šest kluků. Od ledna už jsme trénovali normálně dvakrát týdně a chodilo průměrně tak patnáct až sedmnáct hráčů.
Jak vidíš šance týmu v přeboru?
Tým není šaptný a myslím že jsme udělali i dobrou partu. O záchranu v přeboru se určitě porveme.
Co posily (Dočkal, Rýdl.....)?
Michal Dočkal se vrátil z Chotěboře a myslím, že by na něm měli být vidět zkušenosti z vyšší soutěže a naši hru by měl obohatit. Zdeněk Rýdl chytal átřídů a je to určitě zkušený gólman. Naši brankáři by se od něj mohli něco naučit.
Jak by si celkově zhodnotil zimní přípravu?
Myslím, že byla na dobré úrovni ikdyž pro některé hráče byla dost tvrdá. I přípravné zápasy se povedly. Horší to bylo pouze po plese s béčkem Havlíčkovi Borové. Z hráčů bych pak chtěl pochválit Lukáše Mutla, Lukáše Plodíka a Jakuba Fiala, kteří celou přípravu absolvovali podstivě a nevynechali jedinej trénink.
27.03.2011 18:26:40
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one