KP Dorostu - 21.04.18 od 12:00 hodin
Góly
 Veselský J. 5, 37 min.  Bílek M. 20 min.
 
Rozsochatec/Žďírec – Okříšky Góly
 
                      3:0 (3:0)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A.– Polanský D.(46), Hocke T., Lemberk A, Běhounek M(63), Pospíšil O(80), Pospíšil J(77), Šimek M., Navrátil J., Veselský J,Bílek M Náhradníci: Nepovím M.(77), Šulista J. (80), Chlubný L.(46), Dubský A.(63)
ŽK: 0:2 ČK: 0:0
Rozhodčí: Jirsa M
 Zápas o druhé místo v tabulce nám vyšel skvěle, když jsme soupeře v prvním poločase doslova přejeli a tři branky byly pro něho milosrdné, když jsme několik dobrých možností neproměnili. Soupeře jsme napadali hluboko na jeho vlastní polovině a ten kupil chybu za chybou. Naopak náš brankař se v klidu díval na své spoluhráče takřka neohrožen. První branku vstřelil Veselský, když utekl obraně a prostřelil hostujícího brankaře. V polovině poločasu zvýšil hlavou po centru Bílek Michal a vynikající poločas zakončil opět Veselský, když zužitkoval nahrávku Šimka a dokázal opět prostřelit brankáře.
 Druhý poločas jsme herně polevili a soupeř hru vyrovnal, ovšem jejich centrované míče pochytal brankář a dobře pracovala i obrana. Mi jsme si opět vytvořili 2,3 dobré brankové možnosti, ale skóre se už neměnilo.
 Odehráli jsme nejlepší zápas jarní časti soutěže, podali jsme super týmový výkon a oplatili jsme soupeři smolnou porážku z jejich hřiště. Mimo tradiční opory odehráli pěkné utkání stopeři Hocke a Lemberk a střelec branky Bílem M.
 Další zápas odehrajeme v neděli 29.4. od 13,00 na stadionu ve Světlé nad Sázavou a týmem Tis/Světlá

 
23.04.2018 22:22:53
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one