KP Dorostu - 10.kolo 21.10.17 od 11:30 hodin
Góly
 Pospíšil J 11 min.  Navrátil J. 83 min. Škvrňák D. 85 min.
 
Rozsochatec/Žďírec – Luka n. J. Góly
         67 min
 
                      3:1 (2:0)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A.– Lemberk A, Šimek M., Navrátil J., Bílek M., Polanský D., Dubský A., Veselský J., Pospíšil O.(87), Dočkal L(46)., Pospíšil J(53)
Náhradníci:Nepovím M.(53), Škvrňák D. (46), Tříska P.(83)
ŽK: 2:2 ČK: 0:0
Rozhodčí: Fotr
 
Po neúspěšných zápasech jsme už chtěli na plno bodovat, což se nám povedlo. V sestavě se udělalo několik změn a bylo na hřišti znát. Obrana hrála velmi dobře a hosté se v prvním poločase k ničemu nedostali. Ujali jsme se vedení, když Pospíšil J.se objevil sám před brankářem a střelou k tyči nedal brankaři šanci. Poté jsme měli několik slibných možností, ale další trefu přidal přímo z rohu Navrátil, když  balon nikým netečován zapadl do branky. 
Druhý poločas jsme začali na výbornou, když sehranou akci zakončoval do prázdné branky Škvrňák. Od této chvíli jsme se už nikam nehrnuli a spíše hlídali výsledek. Hosté hru vyrovnali, ale do vážnějších šancí jsme je nepouštěli a tak se ujal pouze polocentr polostřela, která zapadla za našeho golmana. Tentokrát dobře hrající tým soupeře předčil bojovností i dobrou kombinaci a  mohli jsme se radovat ze tří bodů do tabulky.
Poslední zápas odehrajeme v sobotu 28.10. od 10,00 v Přibyslavicích s dosavadním suverénem letošní sezony Fotbalovou školou Třebíč. Autobus odjíždí ze Ždírce v 7,30 a cca 7,45 z Rozsochatce.

 

26.10.2017 07:14:37
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one