KP Dorostu - 9.kolo 14.10.17 od 15:00 hodin
Góly
. 11, 83, 85 min.
Slavoj Třešť - Rozsochatec/Žďírec Góly
Navrátil J.              40 min.
Hocke T..               20 min.
 
                      3:2 (1:2)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Lemberk A.– Šimek M., Navrátil J., Běhounek M., Bílek M., Hocke T., Polanský D., Dubský A., Veselský J., Pospíšil O.(85), Dočkal L.
Náhradníci: Pospíšil J.(85), Nepovím M., Šulista J.
ŽK: 1:2 ČK: 0:1
Rozhodčí: Maar

Zápas v Třešti se nám nepovedl. Domácí byli v prvním poločase lepším týmem. My jsme byli v soubojích druzí, nevycházela nám kombinace a měli jsme těžké nohy. Domácí se po právu ujali vedení po individuální hrubce v bránění. Nám se podařilo ze dvou střel na branku skóre otočit, když se po rohu Navrátila trefil hlavou Hocke a po dlouhém autu Veselského z blízka dorážel Navrátil.
Bohužel na začátku druhého poločasu byl po dvou žlutých vyloučen dobře hrající Hocke a domácí nás přišpendlili na naší polovinu a mi se celý zbytek zápasu jen bránili. Bohužel tlak domácích jsme nevydrželi a ti v 82 minutě střelou z vápna vyrovnali a v samém závěru po sérii rohů rozhodli o svém vítězství.
První poločas jsme hráli špatně, druhý jsme se po vyloučení semkli a bojovali, ale nakonec jsme na body nedosáhli. Někteří kluci si musí uvědomit, že dělají kolektivní sport a svým přístupem a chováním k zápasu a před zápasem, kazí dojem celého týmu. Víc se k výkonům nebudu vyjadřovat.
Další zápas odehrajeme v sobotu 21.10. od 11,30 s týmem z Luk nad Jihlavou. zápas se měl odehrát na stadionu ve Ždírci, ale bude odehrán v Rozsochatci.
19.10.2017 19:12:46
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one