KP Dorostu - 8.kolo 07.10.17 od 12:00 hodin
Góly
Bílek M.      33 min.
Veselský J.  58 min.
Rozsochatec/Žďírec - Vrchovina Góly
51, 78 min.
                      2:2 (1:0)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Otava J.– Šimek M., Běhounek M., Bílek M., Hocke T., Polanský D., Pospíšil J.(71), Pospíšil O., Dubský A.(87), Veselský J.(85), Dočkal L.
Náhradníci: Nepovím M.(71), Šulista J.(87),
ŽK: 1:2 ČK: 0:0
Rozhodčí: Škorpík
 Na těžkém terénu byl soupeř od začátku fotbalovější, ovšem bez velkým brankových příležitostí. My jsme se mu vyrovnali bojovností a nasazením a byli jsme to mi kdo si vytvořil první vážné možnosti. Bohužel střelu Veselskýho zastavilo břevno a pokus Pospíšila J. vychytal gólman. Skóre se měnilo až po centru Pospíšila O. a střele z voleje Bílka M. Hosté zahrozili několika střelami z dálky, ale bez efektu.
Druhý poločas soupeř v 50 minutě vyrovnal střelou z trestného kopu z hranice vápna. My jsme si vedení vzali zpátky, když závar po rohovém kopu v 60 minutě dorazil Veselský. Poté jsme měli několik možností hlavně po standartních situacích, ale bez efektu a soupeř nás potrestal, když po brejku vyrovnal.  A v závěru sahal i po vítězství, ale brankář Otava nás podržel.
Odehráli jsme vyrovnané utkání s velmi kvalitním soupeřem. Domácí ztráta nás mrzí a chceme ji napravit v sobotu 14.10. od 15,00 na hřišti v Třešti. Odjezd autobusu je ve 12,45 ze Ždírce od stadionu a cca ve 13,00 z Rozsochatce. 
11.10.2017 17:43:11
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one