KP Dorostu - 7.kolo 01.10.17 od 12:00 hodin
Góly
. 16, 29 min.
Polná - Rozsochatec/Žďírec Góly
Veselský J.  24,48,70 min.
Šimek M.               11 min.
 
                      2:4 (2:2)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Lemberk A.– Šimek M., Navrátil J., Běhounek M., Bílek M.(86), Hocke T., Polanský D.(89), Dubský A.(83), Veselský J.(85), Pospíšil O., Dočkal L.
Náhradníci: Pospíšil J.(86), Nepovím M.(89), Šulista J.(83),
ŽK: 0:1 ČK: 0:0
Rozhodčí: Fryč
 Zápas v Polné byl po celý zápas ovlivňován větrem, když jsme v prvním poločase spíše bránili a druhý poločas jsme toho využili. Hrálo se bojovné utkání o každý metr hřiště s množstvím osobních soubojů. Začali jsme lépe a z úvodního tlaku jsme vytěžili branku Šimka, když přeloboval golmana. Bohužel po chvíli domácí vyrovnali, když soupeře hráč utekl všem a sám před golmanem suverénně zavěsil. Vedení jsme si vzali zpátky, když Bílek našel Veselskýho a ten z hranice vápna prostřelil domácího brankaře. Domácí ale opět vyrovnali, když za přispění větru a slunce střelou z velké dálky vyrovnali. Po zbytek poločasu byli domácí lepším týmem a naše obrana se štěstím odolala.
Druhý poločas už jsme byli lepším mužstvem a ujali se vedení po přihrávce Pospíšila se opět trefil Veselský. Po zbytek zápasu jsme si už vedení pohlídali a hnáni větrem jsme si vytvořili i další šance. Z nich se ujala už střela Veselskýho z trestného kopu, když završil hatrick.
Jsem rád, že po nevydařeném zápase minulý týden jsme se herně zvedli a dokázali v Polné plně bodovat, když jsme se hlavně druhý poločas vyrovnali domácím tvrdostí a byli lepším mužstvem.
Další zápas odehrajeme v sobotu 7.10. od 12,00 na hřišti v Rozsochatci s týmem z Vrchoviny, který ještě v loňské sezoně hrál moravsko slezkou divizi dorostu.
04.10.2017 19:53:43
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one