KP Dorostu - 3.kolo 02.09.17 od 10:15 hodin
Góly
27 min., 30 min.,
59 min. (PK)
.
Okříšky/Stařeč - Rozsochatec/Žďírec Góly
Dubský A.   4 min.
Veselský J.  6 min.
                      3:2 (2:2)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Lemberk A. – Šimek M., Navrátil J., Běhounek M., Pospíšil O., Bílek M.(78), Hocke T., Polanský D., Dubský A.(84), Chlubný L.(84), Veselský J.(K)
Náhradníci: Pospíšil J.(84), Nepovím M.(84), Škvrňák D(78), Šulista J., Tříska P.
ŽK: 2:0 ČK: 0:0
Rozhodčí: Hanzl
Do prvního venkovního zápasu jsme vlétli a hned ve 4 minutě se po dlouhém autu trefil hlavou Dubský. Hned po dvou minutách šel Veselský sám na gólmana a vedli jsme o dvě branky. Bohužel naší úvodní dvacetiminutovku zakončili tři další nevyužité možnosti a přišel trest, když domácí po kombinaci ve 28 minutě snížili. A aby toho nebylo málo tak hned po čtyřech minutách bylo po velmi sporném gólu vyrovnáno. Od tohoto okamžiku se nejvíce na hřišti projevoval sudí svými výroky jak píšťalkou, tak i ústy. Po zbytek poločasu jsme už domácí neohrozili.
Druhý poločas to byl z obouch stran spíše boj s mnoha nepřesnostmi ale několika možnostmi na straně naší i domácích. Zápas rozhodl faul dva metry před pokutovým územím. Ovšem sudí k překvapení všech a spokojenosti domácích ukázal na pokutový kop, který domácí kapitán proměnil. Po zbytek zápasu se už skóre nezměnilo. Jsme rád, že jsme zápas odehráli bez zranění a vyloučení  a nesnížili jsme se ke komentování výroků rozhodčího, které byly opravdu zajímavé.

Ve čtvrtek jsme odehráli přátelský zápas na hřišti v Pohledu s účastníkem I.A.Třídy,kdy dostali možnost hlavně hráči z lavičky a nezklamali .
Sdružený dorost  Pohled/Česká Bělá-Sdružený dorost 

1:11 (1:6)
Branky: Dubský 3x, Šulista 2x, Pospíšil O, Navrátil ,Tříska, Lemberk, Hocke, Škvrńák
Sestava: Otava - Pospíšil J, Šimek(25 Polánský) ,Lemberk, Chlubný(46 Běhounek)-Nepovím, Veselský( 46 Dočekal), Navrátil(46 Pospíšil O), Škvrňák(60 Hocke) - Dubský(46 Tříska), Šulista

Další zápas odehrajeme v sobotu 9.9. od 13,00 na hřišti v Rozsochatci se Sdruženým dorostem Tis/Světlá.
06.09.2017 20:13:34
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one