KP Dorostu - 2.kolo 26.08.17 od 13:30 hodin
Góly
Pospíšil O.     7 min.(PK)
Chlubný L.     55 min.
Pospíšil O.     73 min.
.
Rozsochatec/Žďírec – Bedřichov Góly
3 min., 65 min.
                      3:2 (1:1)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Lemberk A. – Šimek M., Navrátil J., Dočkal L., Běhounek M.(82), Pospíšil O.(K), Bílek M.(87), Hocke T., Polanský D., Dubský A.(74), Chlubný L.(55)
Náhradníci: Pospíšil J.(82), Nepovím M.(74), Škvrňák D(55), Šulista J.(87)
ŽK: 1:3 ČK: 0:0
Rozhodčí: Sliž
Druhý domácí zápas nám vyšel výsledkově, ale herně nám to skřípalo. Soupeř zahrozil už v první minutě, ale pro naši obranu to nebylo dostatečné varování, po velké chybě jsme už ve 3 minutě prohrávali. Naštěstí hned v minutě sedmé vyhrál Dubský souboj s brankářem a ten ho musel faulovat. Následný pokutový kop s přehledem proměnil Pospíšil. Po zbytek prvního poločasu jsme hrozili pouze ze standartních situací a soupeř nastřelil těsně před přestávkou břevno.
 Druhý poločas jsme byli aktivnější, ale chyb jsme se opět nevyvarovali. Druhou branku vstřelil z vápna technickou střelou Dočekal, když si našel odražený míč po rohu. Bohužel neuběhly ani 2 minuty a bylo vyrovnáno, když jsme opět chybovali v blízkosti vápna. O výsledku rozhodla 73 minuta, když dobrý pokus z přímého kopu Navrátila brankář neudržel a Pospíšil ho skluzem uklidil do sítě.
 Z tohoto zápasu si cením bodů a výkonu golmana, který za obdržené branky nemohl, a naopak některými zákroky nás podržel. Na hře máme stále do vylepšovat.
Další zápas odehrajeme ve čtvrtek 31.8.od 18,00 v Pohledu a jedná se o zápas přátelský, zápas o body odehrajeme v sobotu 2.9.od 10,15 v Okříškách. Odjezd autobusu je v 7,45 ze Ždírce a cca 8,00 z Rozsochatce.

 
 
31.08.2017 20:50:04
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one