KP Dorostu - 1.kolo 19.08.17 od 13:30 hodin
Góly
Dubský A.       8 min.
Navrátil J       22 min.
Pospíšil O.     59 min.
Veselský J.     67 min.
Pospíšil O.     72 min.(PK)
Dubský A.     77 min.
Šimek M.       79 min.
Rozsochatec/Žďírec – Přibyslav Góly
Krečman T. 18 min.(PK)
                      7:1 (2:1)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Lemberk A. – Šimek M., Navrátil J., Dočkal L.(78), Pospíšil O.(K)(73), Bílek M.(69), Hocke T., Polanský D., Dubský A.(79), Chlubný L.(56), Veselský J.(ZK),
Náhradníci: Pospíšil J.(78), Nepovím M.(69), Škvrňák D(80), Běhounek M(56), Šulista J.(79)
ŽK: 0:2 ČK: 0:0
Rozhodčí: Fotr
Vstup do sezony se nám povedl jak výsledkově, tak i herně, když jsme od úvodních minut drželi míč na svých kopačkách a udávali tempo utkání a snažili se o kombinační styl hry. Soupeř se dokázal dostat do hry jen po našich chybičkách a těch v zápase moc nebylo. V prvním poločase jsme hned v šesté minutě neproměnili PK, ale z následného rohu se prosadil dorážkou Dubský. Poté jsme spoustu možností neproměnili a soupeř z vhozeného aute a nedůslednosti v obraně kopal PK, který proměnil. Výsledek prvního poločasu uzavřel Navrátil, který se prosadil přímo z rohového kopu.
Druhý poločas už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo, soupeř po brance Pospíšila na zbytek zápasu rezignoval a odešel i fyzicky. Postupně se trefili opět Dubský, z druhého PK. Pospíšil po samostatné akci Veselský a dorážkou Šimka. Jsme rád, že do zápasu mohli naskočit i mladíci, kteří v trénincích ukazovali, že budou na tuto soutěž mít a v samotném zápase i toto dokázali. Kluky bych chtěl pochválit za přístup k zápasu a za nasazení a tempo v kterém zápas zvládli.
Poděkování patří i rodičům a další k divákům, kteří nás hned na prvním zápase podpořili hojnou návštěvou.
Další zápas odehrajeme opět doma, tentokrát na stadionu Tatranu Ždírec v sobotu 26.8. od 13,30 s mužstvem Bedřichova.

 
20.08.2017 11:58:19
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one