KP Dorostu - 13.kolo 15.04.18 od 10:00 hodin
Góly
. 90 min.
Bedřichov - Rozsochatec/Žďírec Góly
Veselský J.  15,19,62 min.
Navrátil J..               77 min.
 
                      1:4 (0:2)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Bílek A.– Šimek M.(79), Chlubný L.(86), Navrátil J., Běhounek M., Bílek M., Hocke T., Pospíšil J.(63), Veselský J.(K), Pospíšil O.(73), Lemberk A.(86).
Náhradníci: Dubský A.(63), Nepovím M.(79), Šulista J.(86), Polanský D.(73), Tříska P.(86)
ŽK: 0:1 ČK: 0:0
Rozhodčí: Havlín
  V nedělním dopoledne nás domácí hodně trápili, když neúnavným pohybem nám napadali rozehrávku po celém hřišti a fyzicky byli velmi dobře připraveni. Ve vyrovnaném prvním poločase jsme vytěžili z minima maximum, když v 15 minutě se trefil po nahrávce Navrátila angličanem Veselský a hned po pěti minutách vymetl z 25 metrů šibenici z trestného kopu. To byly naše jediné střely za první poločas. Domácí měli více ze hry, ale výborně hrající defenzíva řízená skvěle chytajícím Bílkem domácím nedovolila vstřelit branku.
Druhý poločas jsme byli už lepším mužstvem a po individuální akci definitivně zlomil odpor domácích Veselský, když opět otřel míč o břevno domácí branky a dokonal hattrick. Poté se hrálo spíše ve středu hřiště a domácí hrozili pouze nakopávanými míči, které jsme si pohlídali. Poslední branku vstřelil Navrátil z trestného kopu, když opět nedal brankáři šanci křížnou střelou k tyči. Domácím se nakonec podařilo branku vstřelit v nastavení, když už se kluci viděli v kabinách a nechali domácí hráče projít k vápnu a vystřelit.
Ze dvou zápasů venku se nám podařilo přivézt šest bodů, což je super. V tomto zápase se v nejlepším světle předvedli hlavní opory posledních zápasů Bílek A, Šimek a střelec Veselský.
Další důležitý zápas pro vývoj v tabulce odehrajeme v sobotu 21.3. od 12,00 na stadionu Tatranu Ždírec s týmem z Okříšek.
16.04.2018 20:58:43
jaroslav.holubec85
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one