Co napsal DENÍK...

174734_189377497747558_3158405_n.jpg
H. Brod B - Rozsochatec 5:4
Rozjetý Rozsochatec padl a asi nezaslouženě proti aspirantovi na postup do I. A třídy. V prvním poločase se dostal Rozsochatec do tříbrankového vedení. To už neplatilo v šedesáté minutě, kdy byl stav 3:3 a přestřelku nakonec zvládl domácí tým. "Sice jsme vyhráli, ale nezaslouženě. Chybělo nám několik hráčů, ale to neomlouvá zbylé hráče za ospalý výkon. Rozsochatec měla rozhodně větší vůli si zahrát fotbal," byl po zápase naštvaný domácí trenér Martin Křišťan.
"Já jsem s výkonem hráčů spokojený a věřím, že až začneme trénovat s míčem, tak náš herní projev půjde ještě nahoru," řekl hostující trenér Karel Pazderka.

Celé znění článku naleznete ZDE
23.02.2011 12:15:51
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one