Bodovali opět pouze žáci

P1020955.JPG
Další nepovedený víkend mají za sebou rozsochatečtí fotbalisté. Bodovat dokázali pouze žáci.
Áčko čekal těžký zápas na hřišti v Sobíňově, který ale bohužel nezvládlo, když prohrálo brankou z první minuty zápasu. Bližší podrobnosti naleznete ZDE
Bego prohrávalo v poločase již o tři branky, ale díky zlepšenému výkonu ve druhé půli se mu podařila alespoň korekce výsledku na konečných 2:4. Bližší podrobnosti naleznete ZDE
Další body si připsali žáci. Ti dokázali opět naplno bodovat, tentokrát ve Věžnici. Bližší podrobnosti naleznete ZDE
10.10.2010 19:29:00
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one