Béčko přivezlo ze Šmolov tři body, žáci zahájili finálovou skupinu vítězstvím

IMG_0167.jpg
B - tým po delší době bodoval, když dokázal zvítězit ve Šmolovech. Dvakrát se přitom trefil Michal Nikl. Více informací naleznete ZDE.
Žáci vstoupili do finálové skupiny o 1. - 4. místo tím nejlepším požným způsobem. Z Habrů si vezou vítězství 7:2, když se čtyřikrát trefil Hečko, dvě branky dal Jakub Bílek a jednou skoroval Aleš Bílek. Bližší informace naleznete ZDE.
15.05.2011 13:35:23
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one