Áčko vybojovalo v posledním kole bod a čeká na výsledky bétřídy

P1020802.JPG
Překvapivý bod si přivezlo áčko, které ve značně oslabené sestavě sehrálo poslední zápas sezony v Ledči. Po remíze 1:1 má osud rozsochateckého prvního týmu v rukách Lípa a Chotěboř B. Pokud se oba týmy zachrání v I. B třídě, setrvá Rozsochatec i v příští sezoně mezi okresní eletitou. Pokud ne, spadne do III. třídy.
19.06.2011 11:34:17
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one