Áčko utrpělo v Leštině debakl. Béčko si bez problémů poradilo s rezervou Keřkova

P1000929.JPG
A - tým si odvezl devítigólový příděl z Leštiny a jeho situace v boji o záchranu se hodně komplikuje. Bližší podrobnosti naleznete ZDE.
Béčko si vyšláplo na keřkovskou rezervu. Ta si z místního hřiště odvezla výprask v podobě šesti gólů. Bližší podrobnosti připravujeme.
07.06.2011 13:12:34
jaroslav.houbec
mapka nád upravená.jpg
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.
mapa hriště.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one