Aktuální informace

Podívejte se na tuto adresu http://revoluce.fotbal.cz/. Zde se dozvíte změny, které budou platit od 1.7.2015.

Zahajení dorostu jarní sezóny podle termínové listiny Kraje Vysočina. První zápas,12 kolo dne 4.4.2014 od 12:30 hodin Rozsochatec - Habry

Vážení členové, hráči, trenéři našeho oddílu, ale i diváci
Dovolte, abych Vám všem poděkoval za dobře odehranou podzimní sezónu. Dále poděkování si zaslouží trenér žáků pan Jelínek K. a pan Fila L. za dobrý výkon v letošní podzimní sezóně. Vážím si také trenérů dorostu a to pana Bílka Z., a pana Štěpána P., jejichž zásluhou skončil dorost v podzimní sezóně na pěkném 4. místě se ztrátou tří bodů na 1. místo. Další mužstvo jsou dospělí. Rozsochatec A v okresním přeboru se umístil na 2. místě a Rozsochatec B ve IV. třídě sk. A se umístil na 3. místě. Poděkování patří hlavně trenérům a vedoucím: pan Bělka, pan Jelínek a pan Peňáz M.Děkujeme také všem sponzorům, divákům a také rodičům.
V tomto roce se také udělalo mnoho práce. Například dokončení přívodu vody na zavlažování, nová tréninková brána. Pokračuje se na spodním tréninkovém hřišti, ale hlavní akce je předělaná buňka. Tímto děkuji všem, kteří se podíleli na modernizaci fotbalového hřiště. Mé velké poděkování zaslouží pan Bílek a pan Dobrovolný J., kteří se z velké části podíleli na výstavbě buňky. Dále děkujeme místním Hasičům a obci Rozsochatec za příspěvek na předělání buňky.

Předseda oddílu Svoboda D.

Rozsochatec B – Libice 8:0 (4:0)
Střelci: 2x Krédl J., 2x Novák J., 2x Venc M., Pazderka K., Venc R.,
Sestava: Peňáz K. - Dundáček P., Jelínek K., Mutl L., Dobrovolný M.,- Fiala J., Vorreiter P.,
Bodlák K., Pazderka K.- Novák J., Krédl J., (Pelikán D., Venc M., Venc R.)

Zápas se vyvíjel už v první půlce velmi dobře, kdy ve 20. minutě se dostal míč za záda hostujícího gólmana a domácí vedli 1:0. Během dalších patnácti minut už domácí vedli 4:0. V druhé půlce se hrálo na obě strany, kdy i hosté měli šance, ale žádnou nevyužili a domácí zvýšili na konečný stav 8:0. Zimní přestávku Rozsochatec B přečká na 3. místě.

Rozsochatec – Přibyslav B 5:0 (2:0)
Střelci: 3x Venc M., Dundáček D., Pelikán D.

Poslední podzimní zápas se povedl. Domácí přivítali Přibyslav B. První půlka skončila pro domácí výhrou 2:0. V druhé pulce zahrozili i hosté, ale domácí se nezalekli a stačili vstřelit ještě tři góly. Nejlepší branku vstřelil Pelikán D, kdy umístil míč nužkama do šibenice.Tři body zůstali doma a v zimní přestávce přezimuje Rozsochatec na 2 místě.

Rantířov-Rozsochatec 0:2 poločas 0:1 Branky: Šikýř,Pelikán

Sestava:Šimek S-Mejtský,Siebenburger,Štěpán,Šimek M.-Jelínek,Bílek,Pelikán,Šumpich(85 Cakl)-Šikýř(70 Svoboda)((88Chlubný)),Fiala(55 Hečko)

Na velmi podmáčeném terénu se hrál bojovný zápas v kterém byli domácí optický lepším týmem ,když dobře kombinovali a měli víc míč na kopačkách.Mi jsme se soustředili na bránění a pokoušeli se o brejky.V prvním poločase domácí nastřelili břevno z přímého kopu a samostatný únik domácího útočníka vychytal Šimek.Ve 30 minutě jsme se ujali vedení ,když na centr Fialy naskočil Šikýř a hlavou překonal domácího brankáře.V druhém poločase jsme bránili náskok a nikam se nehrnuli.Mimo jediné šance domácích jsme domácím nic nedovolili a naopak po úniku Hečka a jeho přesné nahrávce uzavřel výsledek Pelikán.Domácí se sice snažili,ale kluci opět předvedli výborný taktický výkon směrem dozadu a drželi soupeře daleko od naší branky a uhlídali domácí hráče kteří hraji na střídavé starty za Vysočinu Jihlava.Výborně zahrál Jelínek.

Štoky B – Rozsochatec B 0:6 (0:1)
Sestava: Štěpán P.- Siebenburger M., Jelínek K., Brož V., Bodlák K.- Pazderka K., Dundáček D., Plodík L., Fiala J. - Krédl J.(Fiala O.), Venc M.

Střelci: 3x Venc M, Pazderka K., Brož V., Dundáček D

Zápas začal velmi dobře, hned v 5 minutě hlavičkoval po rohu Brož a míč skončil za zády domácího brankáře. V dalších minutách přišlo mnoho šancí, ale žádná neskončila v síti. Domácí také tlačili jenže naši hráči dobře bránili a nenechali domácí v první půlce vyrovnat. V druhé polovině už padlo více branek do domácí sítě. Naši hráči odehráli dobrý zápas a přivezli tři body.

Světlá n. S. B – Rozsochatec 1:1 (1:1)
Střelci: Fiala O.

Vepřová – Rozsochatec B 1:0 (1:0)

Rozsochatec-Jiskra Měřín 2:1 poločas 1:1 Branky: 2x Pelikán
Sestava:Šimek S-Mejtský,Štěpán,Siebenburger,Šimek M.-Jelínek,Bílek,Pelikán,Šumpich-Šikýř,Svoboda(65 Fiala)

Utkání s vedoucím týmem tabulky jsme zvládli. V prvním poločase jsme byli 30 minut lepším týmem a po právu jsme se dostali do vedení po pěkné akci zakončené Pelikánem. Bohužel jsme další šance neproměnili a do té doby neškodný soupeř po náhodné akci našim vlastním golem vyrovnal a hra se vyrovnala. Druhý poločas jsme přepustili iniciativu na kopačky soupeře a spíše bránili nerozhodný výsledek. Ovšem hosté se do vyložených šancí nedostávali, tak to byl spíš boj o střed hřiště. Rozhodnutí přišlo v 89 minutě kdy si na roh Bílka naskočil Pelikán a hlavou prostřelil brankáře hostů. Kluci bojovali a výhru si za předvedený výkon zasloužili. Výborně zahráli v obraně Šimek a Štěpán.

Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.