Rozsochatec vyhrál i po matném výkonu

100_1184.JPG
K dalšímu přípravnému zápasu si pozval Rozsochatec rezervu Havlíčkovi Borové. Místní fotbalisté tentokrát vyhráli 2:0.
Rozsochatec se tentokrát neprezentoval nijak oslnivým výkonem. V prvním poločase byla hra rozkouskována spoustou nepřesností na obou stranách a do kabin se šlo za bezrbrankového stavu.
Po změně stran strhl vítězství na stranu hostitelů dvěma přesnýmy zásahy Lukáš Plodík.
"Sice Rozsochatec vyhrál, ale s hrou jsem byl nespokojen. S tímhle pojetím hry se okres hrát nedá!!!!!! Není co a koho chválit!," řekl po zápase trenér Karel Pazderka.
Fakta: Sestava Rozsochatce: Rýdl (45.Štěpán) - Dundáček P., Dočkal, Mutl, Pleskač (15 Fiala.J) - Fiala O. (60.Dundáček D.), Křivský, Fousek, Provazník - Bílek (45. Vorreiter), Venc P. (45.Plodík). Branky: 53. a 79. Plodík. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Svoboda.

Fotografie ze zápasu naleznete v GALERII
15.03.2011 14:01:10
jaroslav.houbec
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.