Rozsochatec si smlsl na brodském dorostu

P1020800.JPG
Další přípravný zápas mají za sebou rozsochatečtí fotbalisté. A i druhý pro ně dopadl úspěšně. Tentokrát to odnesl havlíčkobrodský starší dorost, který hraje čtvrtou českou nejvyšší soutěž, moravskoslezkou divizi. Zápas byl navíc namotivován tím, že za Brod hraje syn místního trenéra Karla Pazderky.
Brod zřejmě nečekal, že ho bude čekat tak silný soupeř a i když byli domácí v některých pasážích zápasu lepším týmem, hosty podržel vinikající Peňáz.
"Na některých hráčích bylo vidět, že už je to druhý kontakt s míčem a pomalu si s ním začínají rozumět. Od některých kluků sem čekal více, někteří naopak příjemně překvapili," zhodnotil zápas trenér Rozsochatce Karel Pazderka.
Fakta: Výsledek: 5:1. Poločas: 2:0. Branky Rozsochatce: 17. Fousek, 45. Pleskač, 47. Vorreiter, 65. Plodík, 73. Fousek. Sestava Rozsochatce: 1.poločas: Peňáz K. - Mutl, Dundáčk P., Dočkal, Venc P.,(Fiala J.) - Plodík, Fousek, Pleskač, Dundáček D., - Vorreiter,Bílek. 2.poločas: Peňáz K. - Mutl, Dundáčk P., Dočkal, Fiala J. - Fiala O., Fousek, Křivský, Provazník - Vorreiter(Plodík),Bílek.

08.02.2011 13:30:14
jaroslav.houbec
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.