Rozsochatec ještě neokusil hořkost porážky

100_1191.JPG
Ani další soupeř z vyšší soutěže si na Rozsochatec nepřišel. Tentokrát si vylámal zuby B - třídní Ždírec B.
V prvním poločase měl sice Ždírec optickou převahu, ale proti béčkové sestavě si Žádné vyložené šance nevypracoval. Do vedení se dostal nenápadnou tečovanou střelou ve 20. minutě. Rozsochatec ale dokázala odpovědět ještě do poločasu Křivským, který se prosadil tvrdou střelou z úhlu.
Po změně stran už nastoupil A - tým a Ždírec v poklidu přehrál. Do vedení dostal Rozsochatec Provazník, který zakončil kombinaci s Plodíkem. Další branky přidal Ondra Fiala, který využil zaváhání Ždíreckého brankáře a Fousek, který střelou z dálky trefil šibenici.
"Na druhý poločas nastoupila sestava, se kterou přibližně počítám pro sezonu a na hře to bylo znát. Musím ale pochválit kluky i za první poločas, protože proti soupeři z vyšší soutěže hráli dobře," zhodnotil zápas trenér Rozsochatce Karel Pazderka.
Fakta: Branky Rozsochatce: 44. Křivský, 57. Provazník, 81. O. Fiala, 88. Fousek. Výsledek: 4:1. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Sýkora. Sestva Rozsochatce: 1. poločas: Štěpán - Dobrovolný,  Jelínek, J. Holubec, P. Venc - D. Dundáček, Pleskač, Křivský, Plodík - Bílek, Vorreiter (Pešout). 2. poločas: Peňáz - P. Dundáček, Mutl, Dočkal, J. Fiala - O. Fiala, Fousek, Křivský, Provazník - Bílek, Plodík (D. Dundáček).

Fotografie z tohoto zápasu naleznete v GALERII
13.02.2011 13:30:20
jaroslav.houbec
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.