První přípravný zápas dopadl jednoznačně

P1020666.JPG
K prvnímu přípravnému zápasu si místní fotbalisté pozvali na umělou trávu v Havlíčkově Brodě tým ze Šmolov. Rozsochatec vstoupila do zápasu z tvrdé zimní přípravy, přesto ho se soupeřem hrajícím III. třídu bez problémů zvládla.
Hosté dokázali držet krok pouze v prvním poločase. Po změně stran už se zápas změnil v jednoznačnou záležitos Rozsochatce, jejíž brankostroj se zastavil až na konečném skore 11:3.
"Výsledku nepřikládám velkou váhu, šlo pouze o seznámení s balónem", řekl po zápase trenér Karel Pazderka.
Fakta: Sestava: 1.poločas: Štěpán P.- Jelínek, Dundáček P., Holubec J., Fiala J., -  Dobrovolný M., Křivský, Pleskač I. ,Dundáček D. -  ,Doležal L., Vorreiter. 2. poločas: Peňáz K.- Mutl, Dundáček P., Dočkal, Fiala J. - Fiala O .,Provazník, Křivský, Plodík - Bílek, Doležal l. Branky: 4 x Doležal L., 2 x Bílek, Dundáček D., Dobrovolný M., Provazník, Fiala O., Křivský. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Svoboda.
01.02.2011 14:12:01
jaroslav.houbec
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.