Nejlepší střelec okresu žáky nezaskočil, áčko vybojovalo bod

P1020949.JPG
Áčko sice v první poločas prohrálo 0:1. Díky zlepšenému výkonu v posledních deseti minutách zápasu se mu ale podařilo vyrovnat a vzhledem k průběhu zápasu si připsat cený bod. Bližší podrobnosti naleznete ZDE
Žáci rozdrtili Štoky. Ty sice dokázali odpovědět na vedení domácích a srovnat na 1:1, to ale bylo z jejich strany vše a domácí si s chutí zastříleli, když se skore zastavilo až na konečných 9:1. Bližší podrobnosti naleznete ZDE
Fotografie z tohoto zápasu naleznete v GALERII
03.10.2010 08:18:48
jaroslav.houbec
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.