III. tř. muži - 3.kolo 19.08.17 od 16:30 hodin
Góly
1 min, 22 min., 24 min., 62 min
Leština B - Rozsochatec B Góly
Bílek J.               27 min.
Bílek J.               37 min.

4:2 (3:2)
Sestava Rozsochatec: Špilka J. – Dobrovolný M., Dobrovolný J., Bílek Z., Běhounek M., Pleskač I., Pelikán D.(46), Bílek J.(46), Fiala R.(74), Štěpán P.(14), Hocke T.(55)
Náhradníci: Šimek M.(46),  Kiss T.(55), Chlubný L.(14), Navrátil J.(46), Dobrovolný A.(74)
ŽK: 1:2 ČK: 0:1
Rozhodčí: Herink
 Další zapas podzimní sezóny jsme odehráli v Leštině. Hned na začátku jsme dostali první branku. Po dvaceti minutách jsme prohrávali už 2:0 a dvě minuty potom už domácí vedli 3:0. Naši hráči se nevzdali a do konce poločasu snížili na 3:2. V prvním poločase hráli domácí hlavně technický fotbal, kdy se je náš tým snažil obehrát, a to se jim dvakrát povedlo. Druhý poločas s fotbalem neměl nic společného. Názor si udělá každý, kdo vyděl druhou půlku.
Děkuji Všem hráčům za odehraný těžký zápas a trenérům za dobrou spolupráci.
Další zápas hrajeme 27.8 od 16:30 hodin na domácím hřišti.
.
20.08.2017 11:56:58
jaroslav.holubec85
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.