KP Dorostu - 3.kolo 02.09.17 od 10:15 hodin
.
Rozsochatec/Žďírec - Nedvědice Góly
6, 21, 27, 37, 45, 81 min.
                      4:6 (2:5)
Sestava Rozsochatec/Žďírec: Lemberk A. (81)– Šimek M., Navrátil J., Běhounek M., Bílek M., Hocke T., Polanský D.(81), Dubský A.(84), Veselský J.(85), Škvrňák D.(46), Dočkal L.
Náhradníci: Otava J.(81), Nepovím M.(46), Šulista J.(81), Tříska P.(85)
ŽK: 4:0 ČK: 0:0
Rozhodčí: Niederle
 Za nevlídného počasí jsme doslova prospali první poločas. Kdy soupeř se lépe pohyboval, byl u všeho o krok napřed a nekupil chyby. Mi naopak jednu za druhou. Na úvodní gól soupeře ještě stačil reagovat Veselský, když se trefil k tyči z hranice velkého vápna. Bohužel soupeř nás nenechal kombinovat během prvního poločasu utekl až na 5:1, mi pouze před pauzou snížili po hlavičce Dubského.
Druhý poločas jsme se zvedli, přeskupili řady a byli lepším týmem. Ovšem šance, které jsme si pracně vytvořili jsme neproměnili v čele s pokutovým kopem. Nakonec se nám podařilo zápas zdramatizovat, když snížil Šimek hlavou po standartní situaci a Dočekal proměnil druhou penaltu. Ovšem soupeř nakonec vstřelil ještě jednu branku a odvezl si všechny body.
 Další zápas odehrajeme v neděli 1.10. od 12,00 na stadionu v Polné. Odjezd autobusu je v 10,00 ze Ždírce a cca v 10,20 z Rozsochatce.
27.09.2017 17:22:51
jaroslav.holubec85
Z důvodu zákazu vjezdu do areálu fotbalového hřiště během mistrovských zápasů byla rozšířena možnost parkování mimo areál a to na zpevněné ploše vedle nádraží SŽDC (viz. mapka). Tato plocha je vhodná pouze pro parkování osobních automobilů z důvodu úzkých příjezdových cest. Prostor pro parkování autobusů je pod fotbalovým hřištěm.

Vjezd do areálu bude povolen pouze rozhodčím a delegátům KFS (OFS), pro něž budou vyhrazena místa k parkování v těsném sousedství kabiny rozhodčích (viz. mapka).
Nově byla pod fotbalovým hřištěm v Rozsochatci vybudována zpevněná plocha pro parkování osobních aut a autobusů. Prosím všechny řidiče autobusů, hráče a funkcionáře hostujících družstev o využívání této plochy k parkování vozidel. Mapka je k dispozici níže.